Spotkanie autorskie z Wojciechem Chmielarzem :)

Na prośbę Miejskiej Biblioteki Publicznej w Szczytnie udostępniamy informację o spotkaniu autorskim z Wojciechem Chmielarzem, które odbędzie się 28 kwietnia o godz. 17.00 Serdecznie zapraszamy 🙂 Spotkanie odbędzie się online, oto link do wydarzenia: https://fb.me/e/7QnSNcxzG
„Zapraszamy na pierwsze z cyklu spotkań autorskich realizowanych przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Szczytnie w ramach projektu „Z BIBLIOTEKI DO SIECI”.
28 kwietnia o godzinie 17.00 połączy się z nami Wojciech Chmielarz – dziennikarz, pisarz, autor powieści kryminalnych. Spotkanie będzie transmitowane na żywo na profilu na Facebooku Miejskiej Biblioteki Publicznej w Szczytnie https://www.facebook.com/MBPSzczytno . Podczas spotkania odbędzie się również konkurs z nagrodami.
Zachęcamy do obserwowania profilu na Facebooku biblioteki, ponieważ kilka dni przed spotkaniem pojawi się również zagadka literacka z cyklu „Zgaduj z Bibliofacym” związana z twórczością autora.
Dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.
Chciałbyś zadać pytanie autorowi, a nie będziesz mógł uczestniczyć w spotkaniu na żywo . Zadzwoń lub napisz do biblioteki do wtorku 27 kwietnia. mbpwypozyczalnia@um.szczytno.pl 89 6760816