Spotkanie autorskie z Krystyną Mirek

Zapraszamy na kolejne z cyklu spotkań autorskich realizowanych w ramach projektu „Z biblioteki do sieci” zorganizowane przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Szczytnie.18 czerwca o godz. 17.00 na żywo połączy się z nami Krystyna Mirek – autorka powieści obyczajowych takich jak „Podarunek”, „Gdzie jest happy end” oraz serii „Jabłoniowy sad”.
Spotkanie będzie transmitowane na Facebooku.
Podczas spotkania odbędzie się również konkurs z nagrodami. Regulamin konkursu dostępny tutaj -> https://mbp.miastoszczytno.pl/17461,Spotkanie-autorskie-on-line-z-Krystyna-Mirek.html

W środę 16 czerwca na profilu facebookowym biblioteki pojawi się zagadka literacka w ramach cyklu „Zgaduj z Bibliofacym”.
Zachęcamy do śledzenia strony internetowej i profilu na Facebooku Miejskiej Biblioteki Publicznej w Szczytnie, aby uczestniczyć we wszystkich atrakcjach organizowanych w ramach projektu.
Chciałbyś zadać pytanie autorce, a nie będziesz mógł uczestniczyć w spotkaniu na żywo Zadzwoń lub napisz do biblioteki, najpóźniej do czwartku 17 czerwca.

wypozyczalnia@mbp.miastoszczytno.pl tel. 89 676 08 16
oddzial@mbp.miastoszczytno.pl tel. 89. 676 08 14
filia2@mbp.miastoszczytno.pl tel. 538 645 321

link do wydarzenia na facebooku: HTTPS://WWW.FACEBOOK.COM/EVENTS/1143323776147251?REF=NEWSFEED

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.